Treatment

PADI
Eğitimlerimiz

PADI Sertifikanız Tüm Dünyada Geçerlidir.


a

Padi teorik eğitimlerinizi, Pruva Dalış Merkezinin yetkili eğitmenlerinin takibi altında kendi rahat ortamınızda online olarak tamamlayabilirsiniz.
Sormak istediğiniz sorularınızı mail yolu ile veya görüntülü cevaplayabiliriz.
Dalış merkezimiz Pruva Diving Center olarak Padi tarafından onaylanmıştır.

Open Water Diver

Padi standartlarında teorik eğitiminizi ve pratik eğitiminizi tamamlayıp tüm dünyada geçerli Padi Open Water Diver sertifikanızı alabilirsiniz. 14 yaşını doldurmuş olan herkes katılabilir. Dalış turlarında rahat ve güvenli olarak dalışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar..

Rescue Diver

Padi Advanced Open Water diver sertifikasına sahip olmanız gerekir. Liderlik yapmak, ileri seviyelere yükselmek istiyorsanız gerekli olan Rescue Diver sertifikasına sahip olmanız gerekir. Bilgi ve becerilerinizi artırdığınız bu program sonucu dalıcılara acil durumlarda yardım edebilirsiniz.

Detaylar..

Advanced Open Water Diver

PADI profesyoneli gözetimi altında ileri seviyedeki tecrübe ve becerileri öğrenmek için yürütülen kursdur. Kursa katılabilmeniz için Padi Open Water Diver veya eşdeğer sertifikaya sahip olmanız yeterli. Bu program su içindeki performansı esas alır.

Detaylar..

Dive Master

Kariyerinize ilk adımı atın. PADI Eğitmeniyle yakın bir çalışma içinde dalış bilginizi arttırabilir ve becerilerinizi profesyonel seviyeye yükseltebilirsiniz. Kursun en tatmin edici kısmı ise dalış aktivitelerini denetlemeyi öğrenme ve dalıcı eğitimine yardımcı olmaktır.

Detaylar..

Open Water Diver + Advanced Open Water Diver

Padi Open Water Diver teorik eğitiminiz ile birlikte Advanced Open Water Diver teorik eğitiminizi bitirin ve her ikisinin pratik eğitimini tamamlayıp iki sertifikayı birlikte alabilirsiniz. 15 yaşını doldurmuş olan herkes katılabilir.

Detaylar..

EFR (Emergency First Response)

Suni solunum ve kalp masajı - Temel ilkyardım - Genel ilkyardım konularını kapsar, kursa katılım için dalıcı olmak gerekmez. Eğer dalıcı iseniz Padi Dive Master ve ileri seviye eğitimlerine katılabilmek için EFR sertifikasına sahip olmanız gerekir.

Detaylar..

           a