Treatment

CMAS Eğitimlerimiz

CMAS Sertifikanız Tüm Dünyada Geçerlidir.


Teorik eğitimler hem görsel hem yazılı materyaller ile merkezimizin dershanesinde diledikleri zamanda verildikten sonra denizde yapılan pratik eğitimler sonucunda başarılı olan katılımcılara tüm dünyada geçerli aldığı kurs programına göre TSSF CMAS dalış sertifikası verilmektedir.
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) yetki belge numaramız 1009

TSSF/CMAS 1 Yıldız Dalıcı

Cmas 1 Yıldız dalıcı kursu teorik ve pratik olmak üzere iki aşamada yapılmaktadır. 12 konudan oluşan teorik eğitiminizin tarihini birlikte belirleyelim, zamana yayarak yapalım, pratik eğitimlerinizi deniz çalışmaları ile bitirelim.

Detaylar..

Eğitmen Balıkadam

Eğitmen eğitimleri dalış merkezimizde yılda birkaç kez açılmaktadır. Eğitimini başarı ile bitirenler Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu' nun açacağı eğitmen sınavına girmeye hak kazanırlar.
Katılım şartları için bizi arayabilirsiniz veya TSSF Donanımlı Dalış Talimatından öğrenebilirsiniz.


TSSF/CMAS 2 Yıldız Dalıcı

Cmas 2 Yıldız dalıcı kursu teorik ve pratik olmak üzere iki aşamada yapılmaktadır. 9 konudan oluşan teorik eğitiminizin tarihini birlikte belirleyelim, zamana yayarak yapalım, pratik eğitimlerinizi deniz çalışmaları ile bitirelim.

Detaylar..

TSSF Rehber Balıkadam

Rehber dalıcı eğitimi dalış merkezimizde yılda birkaç kez açılır. Eğitimi tamamlayan katılımcılar Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu' nun açacağı rehber sınavına girmeye hak kazanırlar.
Katılım şartları için bizi arayabilirsiniz veya TSSF Donanımlı Dalış Talimatından öğrenebilirsiniz.


TSSF/CMAS 3 Yıldız Dalıcı

Cmas 3 Yıldız dalıcı kursu teorik ve pratik olmak üzere iki aşamada yapılmaktadır. 9 konudan oluşan teorik eğitiminizin tarihini birlikte belirleyelim, zamana yayarak yapalım, pratik eğitimlerinizi deniz çalışmaları ile bitirelim.

Detaylar..

Katılım Şartları

TSSF Cmas 1,2,3 yıldız balıkadam, 1 ve 2 yıldız eğitmen ile rehber dalıcı olabilme koşulları için Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu' nun Donanımlı Dalış Talimatını inceleyebilir veya bizimle telefon ya da mail ile iletişime geçebilirsiniz.

a     s