Contact

PADI
Rescue Diver

 

 

 

 

 

Padi Rescue Diver Eğitimi

Padi Rescue kursu, sorunları önlemek ve yönetmek, dalgıç olarak kendinize olan güveninizi arttırma teknikleri öğretir.
Dalış turlarında rahat ve güvenli olarak dalışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

EĞİTİM DETAYLARI
Padi Rescue Diver (Kurtarma Dalıcısı) sualtında problemleri önleme yeteneğini geliştiren ve dalış kazalarında gerekecek becerileri kazandıran bir kurstur.
PADI Advanced Open Water veya CMAS** sertifikasına sahip olmak ve PADI Emergency First Response veya eşdeğer bir ilkyardım kursunu bitirmiş olmak.

TEORİK BÖLÜM
PADI E Learning olarak gerçekleşir. Size gelecek olan şifre ile açacağınız kitap, kendini kurtarma, dalıcılarda Stres, dalışta ilk yardım, acil durum idaresi, ekipmen problemleri, önlem alma, yüzeyde ve sualtında kurtarma, dalış kazaları senaryoları konularını içerir. Bilgi pekiştirmeleri, ara sınavlar ve final sınavı sonrası teorik eğitiminiz biter.
E Learning teorik eğitiminiz aynı zamanda Pruva Dalış Merkezi' nin yetkili Padi eğitmenleri tarafından dijital ortamda takip edilmektedir. Sormak istediklerinizi mail, telefon veya görüntülü olarak sorabilirsiniz.

PRATİK BÖLÜM
Kursumuzun pratik bölümleri belirlenecek tarihte denizde yapılır..
Su içinde, yüzey ve karadan yardım, Panik dalıcıya müdahale, Sualtında muhtemel sorunlar, Kayıp dalıcı arama prosedürleri, Bilinci kapalı dalıcıyı yüzeye çıkarma, Yüzeyde suni solunum ve bu esnada dalıcıyı çekerek malzeme çıkarma, Çıkış ve dalış kazaları için ilk yardım

a

      a