Treatment

PADI Uzmanlık
Eğitimlerimiz

PADI Uzmanlık Sertifikanız Tüm Dünyada Geçerlidir.


Padi teorik eğitimlerinizi, Pruva Dalış Merkezinin yetkili eğitmenlerinin takibi altında kendi rahat ortamınızda online olarak tamamlayabilirsiniz.
Sormak istediğiniz sorularınızı ister mail yolu ile ister telefonla bizi arayarak cevaplayabiliriz.
Dalış merkezimiz Pruva Diving Center olarak Padi tarafından onaylanmıştır.

Nitrox

Suyun altında daha uzun dip zamanı ve daha kısa yüzey beklemesi yapmayı planlıyorsanız zenginleştirilmiş hava Nitrox dalışı ile bu hedefinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Aynı zamanda daha fazla oksijen soluyacağınız için daha az yorgunluk hissedersiniz.

Detaylar..

Batık Dalışı (Wreck Diver)

İster yapay resif olarak amaca uygun batırılmış olsun, ister bir kaza sonucu batmış olsun, batıklar geçmişin büyüleyici pencereleridir.
PADI Batık Dalıcı Uzmanlık kursu ile güven içinde gemilerin, uçakların etrafında dolaşabilir, içlerine girebilir, zamanla oluşan canlı ve bitki yaşamını görebilirsiniz.

Detaylar..

Derin Dalış (Deep Diver)

Padi Derin Dalış Uzmanlık eğitiminizi aldıktan sonra güvenle 40 metre derinliğe kadar dalış yapabilir, derin dalış alanlarını güvenle keşfedin.
Bu kursta hava kaynağını yönetmeyi, dalış eşiniz ile iletişim yöntemlerini ve yüzerlik kontrolünü öğreneceksiniz.

Detaylar..

Full Face Maske
(Full Face Mask)

Tam yüz maskesi, dalışlarınızda burnunuzdan ve ağzınızdan nefes almanızı ve daha soğuk suda daha fazla konfor sağlar. Maske, iletişim ekipmanı ile de donatılabilir.

Detaylar..

Arama ve Çıkartma (Search and Recovery)

Rıhtımdan, teknelerden veya hatta dalış sırasında bir şeyler düşer. Suda bir şey kaybettiyseniz ve onu yüzme teknikleri ve kaldırma balonu kullanarak bulmak istiyorsanız, PADI Search and Recovery Diver Uzmanlık kursu tam size göre.

Detaylar..

Pruva Dalış Merkezi

 

Detaylar..