Contactz

 

 

 

 

 

Padi Nedir?
q


Padi Nedir?
PADI (Professional Association of Diving Instructors - Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği). 1966 yılında Amerikada kurulmuştur. Dünya çapında ofisleri bulunan Padi' nin yaklaşık 450 çalışanı vardır. Doğa ve denizlerimizin korunmasında çalışmalar yapmaktadır. Dünyada en yaygın eğitim sistemidir.

Padi Sisteminde Dalışa Nasıl Başlarım?
15 yaşında olmak, sağlıklı olmak, yeterli seviyede yüzme bilmek gerekir. Teorik eğitim bittikten sonra denizde pratik yapılır. Sualtında yapılan ve her dalıcının bilmesi gereken beceriler sonucunda başarılı olunduğunda dalış sertifikası almaya hak kazanılır.
Teorik eğitimler E Learning sistemi ile dijital ortamda online yapılmaktadır. Size gelen şifre ile teorik ders kitabına dijital ortamda ulaştıktan sonra kitapta bulunan konuları çalışıyorsunuz. Her konu sonunda bilgi pekiştirmeleri, ara sınavlar ve kitap bitiminde final sınavı bulunmaktadır. Böylece teorik eğitiminizi bitirmiş oluyorsunuz.

Eğitim Dizgesi
Eğitimler başlangıç seviyesi olan Padi Open Water Diver ile başlar ve gerekli şartları yerine getirdikçe ve tecrübe kazandıkça gerekli eğitimleri alıp üst seviyelere yükselirsiniz. Open Water Diver, Advanced Open Water Diver, Rescue Diver ve Divemaster şeklindedir. Bu aşamalardan sonra eğitmenlik başlar.
Ayrıca çok sayıdaki uzmanlık eğitimlerine katılabilir ve sertifikalarını alabilirsiniz.

Sertifikanız artık e-cart.
Padi sertifikalarınız e-kart olarak dijital ortamda hep cebinizde. Dijital ortamda sertifikanızı cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve katılım için bizi 0532 343 94 20 numaralı telefonlardan arayabilir veya pruva@pruvasualti.com mail adresimize yazabilirsiniz.

 

a     d

Pruva Dalış Merkezi, Padi tarafından Dive Center olarak onaylanmıştır.