Contactz

 

 

 

 

 

Dalış eğitimi almak istiyorum.
q


Hangi sertifika sisteminden almalıyım ?
Öncelikle hangi sertifika sistemini seçmelisiniz. Her iki sistemi size anlatacağız ve tercih ettiğiniz sistemde eğitime başlayabilirsiniz. Her ikisinde de dalışa başlama şartları aynıdır.

Pruva Dalış Merkezi' nden eğitim alabilirmiyim?
Pruva Dalış Merkezi olarak hem Padi hem de Cmas sistemlerinde eğitim veriyoruz. Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ve başlamak isterseniz bizi 0532 343 94 20 numaralı telefonlardan aramanız veya pruva@pruvasualti.com adresine mail göndermeniz yeterli.aramanız yeterli.

Eğitim aşamaları ve süresi nedir?
Her iki sistemde de dalış eğitimleri teorik eğitim ile başlar. Teorik eğitim bittikten sonra denizde pratik eğitim yapılır.
Başlangıç seviyesinden itibaren bir üst seviyeye geçmek için her sertifika seviyesinin gereklilikleri olan önce teorik eğitimler ve sonrasında pratik eğitimler yapılır.

Teorik eğitim süreleri size bağlıdır. İsterseniz bir günde bitirebilirsiniz veya zamana yayabilirsiniz. Pratik eğitimler ise sertifika gerekliliklerinin yapılabilmesi için ara vermeden 2 veya 3 gün yeterlidir.

Pruva Dalış Merkezi, tüm eğitim ve dalış etkinliklerini Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu' na bağlı 1009 numaralı yetki belgesi ile yapmaktadır.
Pruva Dalış Merkezi, Padi Dive Center olarak Padi tarafından S270367 numara ile yetkilendirilmiştir..

      a      s