Contact

CMAS
3 Yıldız Dalıcı

 

 

 

 

 

TSSF/Cmas 3 Yıldız Dalıcı Eğitimi

Teorik eğitiminizi ve pratik eğitiminizi tamamlayıp tüm dünyada geçerli Cmas 3 Yıldız Dalıcı sertifikanızı alabilirsiniz. ve sualtında gruplara liderlik yapabilirsiniz
Dalış turlarında rahat ve güvenli olarak dalışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

EĞİTİM DETAYLARI
Teorik eğitimin pratik eğitimden önce bitirilmesi gerekmektedir.
18 yaşınızı doldurdursanız, 2 Yıldız dalıcı belgesini veya Federasyonca denkliği onaylanmış eşdeğer bir belgenizi aldıktan sonra sonra 50 adet kayıtlı dalışınız varsa TSSF/Cmas 3 Yıldız kursuna katılabilirsiniz.

TEORİK BÖLÜM
9 konudan oluşan TSSF/Cmas 3 Yıldız Dalıcı eğitiminin teorik bölümleri dersanemizde yetkili eğitmenlerimiz tarafından hem görsel hem yazılı materyaller ile anlatılmaktadır.
Teorik bölümü tarihi ve zamanı birlikte belirleyerek isterseniz bir günde, isterseniz birkaç güne bölerek bitirebilirsiniz.

PRATİK BÖLÜM
Kursumuzun pratik bölümleri belirlenecek tarihte denizde yapılır..
Pratik eğitimlerde eğitmen eşliğinde Cmas 3 Yıldız Dalıcı eğitiminin gerekliliği olan beceriler yapılır. Tüm sualtı becerilerini başarılı bir şekilde tamamladığınızda dalış sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Pruva Dalış Merkezi, tüm eğitim ve dalış etkinliklerini Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu' na bağlı 1009 numaralı yetki belgesi ile yapmaktadır.

 

      a      s