Dalış Eğitimlerimiz

Teorik eğitimler hem görsel hem yazılı materyaller ile merkezimizin dershanesinde veya eğitime katılanların diledikleri yer ve zamanda verildikten sonra  denizde yapılan pratik eğitimler sonucunda başarılı olan katılımcılara tüm dünyada geçerli aldığı kurs programına göre CMAS, PADI, dalış sertifikası verilmektedir.

image

Cmas Eğitimlerimiz

1 yıldız, 2 yıldız, 3 yıldız dalıcı eğitimlerinin teorik bölümleri hem görsel hem yazılı materyaller ile merkezimizin dershanesinde veya 5 kişi üzerindeki grupların diledikleri yer ve zamanda verildikten sonra  denizde yapılan pratik eğitimler sonucunda başarılı olan katılımcılara tüm dünyada geçerli CMAS dalış sertifikası verilmektedir.
Detay


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

imagePADI Eğitimlerimiz

Dünyada en yaygın eğitim sistemi olan PADI eğitimlerinin teorik bölümleri hem görsel hem yazılı materyaller ile merkezimizin dershanesinde, teorik eğitim bitiminde  denizde yapılan pratik eğitimler sonucunda başarılı olan katılımcılara tüm dünyada geçerli PADI dalış sertifikası verilmektedir.                                       

Detay

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

imageEFR (Emergency First Response)

Dalıcı olan veya olmayan herkes katılabilir. Deniz çalışması yoktur.
CPR, kalp masajı ve First Aid yaralanma, kanamalar, kırık çıkıklara müdahale, şok yönetimi ve müdahalesi yöntemleri manken üzerinde uygulamalı olarak yapılır.
Ayrıca isteyen katılımcılara bebek ve çocuklara uygulanacak müdahaleler öğretilir. Tüm pratik eğitimler manken üzerinde PADI EFR eğitmeni                                        gözetiminde yapılır.

                                      Özellikle Padi Dive Master ve ileri seviye Padi eğitimleri almak isteyen                                        dalıcıların sahip olmaları gereken sertifikadır.

Detay


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

s

Dalış Eğitimlerimiz

a Cmas 1,2,3 Yıldız Dalıcı Kursu
a Padi Dalıcı Kursları
a 1 ve 2 Yıldız Eğitmen Eğitimi
a Rehber Dalıcı Eğitimi